پکیج کامل جزوه + ویدئوهای حد و پیوستگی توابع

مطالب دیگر:
🔗تحقیق مجموعه اصول برای حمايت همه افراد در هرگونه بازداشت يا زندان🔗تحقیق مقاوله نامه اختياري ميثاق حقوق کودک در مورد شرکت کودکان در جنگ🔗تحقیق ميثاق بين المللي حذف تمام اشکال تبعيض نژادی🔗انسانيت و جرائم عليه آن🔗کنوانسيون ضد شکنجه و رفتار يا مجازات خشن🔗تحقیق مبانى فلسفى حقوق بشر🔗تحقیق دادگاه جديد اروپائي حقوق بشر🔗تحقیق اسناد بين‌المللي حقوق بشر از ديدگاه اسلام🔗کار تحقیقی در مورد بيمه🔗پاورپوینت ديورتيک ها🔗ترجمه مقاله انگلیسی با موضوع ارزیابی کاربردپذیری تکنولوژی های وب معنایی، به همراه اصل مقاله🔗پاورپوینت دايره تجسس🔗پاورپوینت داروهای خواب آور-آرام بخش🔗تحقیق بررسي بيوگرافي خاندان ابي وقاص و نقش آنها در تحولات مهم تاريخ اسلام در مقاطع مختلف🔗تحقیق سيري كوتاه در تاريخ عربستان🔗تحقیق نهضت مشروطيت در ملي شدن صنعت نفت چه بود و ايران چه مي خواست و به چه رسيد؟🔗تحقیق سوسياليسم از دوران غارنشيني تا ظهور تورات🔗تحقیق چارچوب تحليلي روابط خارجي ايران و روسيه (از عصر صفوي تا كنون)🔗تحقیق جنبش تنباكو🔗تحقیق وزراي دورة مغول
حد گیری , جزوه ریاضی 3 تجربی , جزوه حسابان , حد چیست , کاربردهای حد , جزوه کنکور حد گیری , فیلم آموزشی حد و پیوستگی , روش های رفع ابهام , پیوستگی تو|1078842|pwo
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان پکیج کامل جزوه + ویدئوهای حد و پیوستگی توابع آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

جزوه تایپ شده ، رنگی و مصور + فیلم آموزشی " حد و پیوستگی توابع "
( فصل سوم ریاضی 3 تجربی - فصل چهارم حسابان )

در این فایل ، چهارمین درس از فصل سوم ریاضی سوم تجربی و فصل چهارم حسابان نظام قدیم در قالب 1 فایل ویدئویی و جزوه های آن قرار داده شده است. این فایل برای کسانی مناسب است که قصد دارند کتاب ریاضی 3 تجربی یا حسابان را امتحان بدهند یا در کنکور سراسری شرکت نمایند. زمان کل فایل آموزشی 32 دقیقه و تعداد صفحات جزوه 6 صفحه می باشد. در تمام این دوره آموزشی ، مسائل متنوع از داخل و بیرون کتاب حل شده است و به حل نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته پرداخته ایم. در حین تدریس به نکات ریز کنکوری نیز اشاره شده است تا دانش آموز از همین الان آمادگی ها لازم برای شرکت در امتحان کنکور را داشته باشد.

مزایای بسته آموزشی

- تدریس جامع کلیه ی مطالب مربوط به عناوین نامبرده
- حل و تحلیل مثال های مهم کتاب
- حل مسائل مهم امتحانی خارج از کتاب
- ارائه نکات ریز و ظریف کنکوری
- استفاده از جدول ، نمودار و تصاویر آموزشی و رنگی زیبا جهت بالا رفتن کیفیت آموزش
- قابل پخش بودن ویدئوها با کامپیوتر ، لب تاب و تلویزیون

ویژگی های بسته آموزشی
- تعداد سرفصل های تدریس شده:1
- زمان آموزش: 32 دقیقه
- تعداد صفحات جزوه : 6
- حجم فایل اصلی: 40 مگابایت

سرفصل های آموزشی

- حد و پیوستگی توابع

سرفصل کامل تمام دروس فصل 3 ریاضی 3 تجربی و فصل 4 حسابان به صورت زیر است:
- آشنايي با مفهوم حد
- قضایای حد توابع ، شگردهای رفع ابهام و حد گیری از توابع گویا ، کسری و مثلثاتی
- حد در بی نهایت ، حد چند جمله ای ها و توابع گویا در بی نهایت
- حد و پیوستگی توابع

جزوات و فیلم های آموزشی سایر عناوین و دروس مربوط به کتاب حاضر و سایر کتاب ها را می توانید از همین سایت دانلود کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی ، سوال درسی و غیردرسی ، انتقاد یا پیشنهاد با ما تماس بگیرید. 09386178303 (همه روزه 8 صبح تا 11 شب - حتی روزهای تعطیل)